Why kids (and moms!) love chewy pearls
-
Less mess in the bathroom
-
Delicious and unique flavors
-
Chewy center with a soft shell
-
Makes brushing fun
-
Great for travel and on-the-go use
-
Natural colors and flavors
Start Here!

Try and Fly Pearl Pack
Regular price
$32.00 USD
Regular price
$32.00 USD
Sale price
$32.00 USD
Unit price
per
Our Pearl Promise
If you and your kids don't love it, just let us know within 30-days and we'll refund you.
We're confident you’ll love Pearl Pop as much as we do.
We're confident you’ll love Pearl Pop as much as we do.
The FUTURE of toothpaste — powered with nano-hydroxyapatite!
-
Bubblegum Toothpaste Pearls (65 count)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Groovy Grape Toothpaste Pearls (65 count)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Try and Fly Pearl Pack
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price per$32.00 USDSale price $32.00 USD -
Sweet Mint Toothpaste Pearls (65 count)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per
Kids and moms are Pearl Pop obsessed

Why YOUR kids won't believe this is toothpaste...
Pearls are the ONLY soft and chewy toothpaste, which makes brushing FUN! Say goodbye to the messy tube! Hello cleaner smiles AND sinks!

1.9+ million views