Why kids LOVE the gummy-like toothpaste
-
Less mess in the bathroom
-
Delicious and unique flavors
-
Chewy center with a soft shell
-
Makes brushing fun
-
Great for travel and on-the-go use
-
Natural colors and flavors

Try and Fly Pearl Pack
Regular price
$32.00 USD
Regular price
$32.00 USD
Sale price
$32.00 USD
Unit price
per
Let customers speak for us
The FUTURE of toothpaste — powered with nano-hydroxyapatite!
-
Bubblegum Toothpaste Pearls (65 count)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Groovy Grape Toothpaste Pearls (65 count)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Try and Fly Pearl Pack
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price per$32.00 USDSale price $32.00 USD -
Sweet Mint Toothpaste Pearls (65 count)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per
Dentist approved for happy, healthy smiles

1.9+ million views
Heads up: Your kids might BEG to brush more than twice a day. #sorrynotsorry
Our Pearl Promise
If you and your kids don't love it, just let us know within 30-days and we'll refund you.
We're confident you’ll love Pearl Pop as much as we do.
We're confident you’ll love Pearl Pop as much as we do.